0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
Champions League Qualification
Keravnos Strovolou
۶۵
۷۳
Sport Lisboa Benfica
Finished
۲۳:۳۰
Brose Baskets Bamberg
۹۷
۹۴
Budivelnik
Finished
۲۰:۳۰
Benetton Fribourg Olympic
۷۰
۹۳
BV TU Chemnitz 99ers
Finished
۲۲:۳۰
Aarhus Bakken Bears
۸۳
۶۵
Basket Swans Gmunden
Finished
۱۸:۳۰
Kauhajoen Karhu
۵۷
۸۱
BC Levice Patrioti
Finished
۱۹:۰۰
Tofas Bursa
۶۸
۵۷
CSO Voluntari
Finished
۱۹:۳۰
BK Opava
۷۶
۹۲
BC FMP Zeleznik
Finished
۲۱:۳۰
Unicaja Malaga
۱۱۴
۵۸
Heroes Den Bosch
Finished
۲۲:۰۰
World
FIBA World Cup Women
France (W)
۴۵
۵۹
Canada (W)
Finished
۱۱:۳۰
Serbia (W)
۶۹
۶۴
Japan (W)
Finished
۰۵:۳۰
Belgium (W)
۸۴
۶۱
South Korea (W)
Finished
۰۶:۳۰
China (W)
۹۸
۵۱
Bosnia and Herzegovina (W)
Finished
۰۸:۰۰
Puerto Rico (W)
۴۲
۱۰۶
USA (W)
Finished
۰۴:۰۰
Mali (W)
۵۸
۱۱۸
Australia (W)
Finished
۱۴:۰۰
Philippines
PBA Commissioner's Cup
Columbian Dyip
۱۱۰
۱۲۴
Converge Fiberxers
Finished
۱۰:۳۰
NLEX Road Warriors
۹۶
۹۰
Rain or Shine Elasto Painters
Finished
۱۳:۱۵
World
Friendly Club Matches
Taiwan Beer
۵۴
۷۷
New Taipei CTBC DEA
Finished
۱۲:۳۰
Yulon Luxgen Dinos
۷۷
۸۲
Tainan TSG GhostHawks
Finished
۰۸:۳۰
Maccabi Tel Aviv
۷۱
۸۰
Armani Jeans Olimpia Milano
Finished
۱۹:۳۰
Koshigaya Alphas
۶۶
۸۳
Yokohama B-Corsairs
Finished
۱۰:۳۰
KK Igokea
۸۱
۷۵
BK JIP Pardubice
Finished
۱۸:۳۰
Napoli Basket
۹۰
۸۰
Benetton Universo Treviso
Finished
۲۰:۳۰
Olympiakos Pireus
۸۸
۷۷
Hapoel Holon
Finished
۲۱:۰۰
Hsinchu Lioneers
۸۰
۵۹
Taichung Suns
Finished
۱۰:۳۰
KK Crvena Zvezda (Red Star Belgrade)
۷۳
۷۲
Peristeri
Finished
۱۸:۳۰
Leyma Basquet Coruna
۸۵
۷۰
Melilla Baloncesto
Finished
۲۰:۰۰
Zdravlje Leskovac
۸۲
۷۷
Shumen
Finished
۱۳:۳۰
Tapiolan Honka
۸۸
۸۵
TalTech Basket
Finished
۱۸:۳۰
Panathinaikos Athens
۸۶
۷۱
Anadolu Efes Istanbul
Finished
۲۱:۳۰
Baloncesto Fuenlabrada
۷۵
۷۲
Movistar Estudiantes
Finished
۲۱:۳۰
Valencia BC
۷۸
۸۸
Monbus Obradoiro
Finished
۲۲:۰۰
Ass. Pallacanestro Trieste
۶۲
۷۵
Umana Reyer Venezia
Finished
۲۲:۳۰
Galitos TLEY Barreiro
۶۳
۸۸
Illiabum Clube
Finished
۰۰:۰۰
Clube dos Galitos Aveiro
۱۱
۲۱
Illiabum Clube
Cancelled
۰۰:۰۰
Union Santa Fe
۷۸
۷۲
ACC Pergamino Basquet
Finished
۰۳:۳۰
Runa-2
۴۹
۵۰
MBA Moscow-2
Finished
۱۵:۰۰
Parma Basket Perm
۸۲
۸۵
BC Nizhny Novgorod
Finished
۱۵:۱۵
BC Novosibirsk
۵۹
۹۳
Uralmash Ekaterinburg
Finished
۱۶:۰۰
Socar Petkimspor
۶۴
۶۹
Galatasaray Istanbul
Finished
۱۷:۱۵
CSKA Sofia
۶۴
۸۰
Balkan Botevgrad
Finished
۱۷:۳۰
Royal Hali Gaziantep BB
۷۵
۶۳
Torku Konyaspor
Finished
۱۸:۰۰
Iraurgi SB
۱۰۷
۵۹
Saski Baskonia
Finished
۱۹:۳۰
Samara-SGEU
۹۰
۶۸
BC Tsmoki-Minsk
Finished
۱۹:۳۰
Buyukcekmece Basketbol
۷۳
۸۳
Bursaspor
Finished
۱۹:۳۰
Akademik Bulteks 99 Plovdiv
۷۳
۶۶
Tundja Yambol
Finished
۱۹:۳۰
Mitteldeutscher BC Weissenfels
۷۰
۸۶
BBC Bayreuth
Finished
۲۰:۳۰
Fenerbahce
۸۹
۹۳
SK Prometey
Finished
۲۰:۳۰
KK Split Croatia Osiguranje
۷۴
۸۷
UEB Gesteco Cividale
Finished
۲۱:۳۰
Caceres
۹۴
۴۱
Electrico FC
Finished
۲۱:۳۰
Alimentos de Palencia
۶۷
۶۳
Ciudad De Valladolid
Finished
۲۲:۳۰
Australia
NBL Preseason
Melbourne United
۸۰
۶۷
Brisbane Bullets
Finished
۱۳:۳۰
New Zealand Breakers
۹۳
۱۰۱
Sydney Kings
Finished
۱۱:۰۰
Uruguay
Metro League
Olvivol Mundial
۷۴
۵۸
Stockolmo
Finished
۰۴:۰۰
Israel
League Cup
Hapoel Jerusalem
۸۲
۷۴
Hapoel Eilat
Finished
۱۴:۳۰
Singapore
Division 1
Xin Hua Novu Blaze
۷۶
۷۰
Siglap
Finished
۱۵:۰۰
SG Basketball
۶۹
۶۲
Tong Whye
Finished
۱۶:۳۰
Nicaragua
LSB
Indigenas de Matagalpa
۷۴
۶۸
Unan de Leon
Finished
۰۴:۰۰
Colombia
Liga Profesional
Corsarios de Cartagena
۸۱
۶۹
Tigrillos de Antioquia
Finished
۰۲:۰۰
Titanes de Barranquilla
۹۱
۷۳
Carribean Storm Islands
Finished
۰۴:۳۰
Paraguay
Liga Nacional
Felix Perez Cardozo
۶۰
۸۷
Libertad
Finished
۰۳:۰۰
Ciudad Nueva
۶۰
۹۰
Deportivo San Jose
Finished
۰۳:۰۰
Deportivo Campoalto
۷۵
۱۰۲
Olimpia Kings
Finished
۰۳:۰۰
Japan
Emperor Cup
Shinagawa City Club
۶۳
۶۶
JR East Akita Peckers
Finished
۰۹:۳۰
Shonan United
۷۷
۹۴
Fukuoka
Finished
۱۱:۳۰
Czech Republic
1. Liga, East
BK Redstone Olomoucko
۷۹
۹۳
BC Novy Jicin
Finished
۲۰:۳۰
Pardubice 2
۸۰
۷۵
Snakes Ostrava
Finished
۲۱:۳۰
SKB Zlin
۸۱
۵۵
BC Vysocina
Finished
۱۹:۳۰
BCM Orli Prostejov
۵۷
۷۶
Opava B
Finished
۲۰:۳۰
France
Pro A
Chorale Roanne
۹۰
۹۴
ADA Blois Basket 41
Finished
۲۱:۳۰
BCM Gravelines Dunkerque Grand Littoral
۸۵
۷۳
Levallois Metropolitans 92
Finished
۲۱:۳۰
JDA Dijon Bourgogne
۸۷
۷۶
ESSM Le Portel
Finished
۲۲:۰۰
Venezuela
Superliga
Sentauros de Portuguesa
۷۰
۶۷
Broncos De Caracas
Finished
۰۲:۳۰
El Salvador
Liga Mayor
Cojute
۶۲
۷۳
Aguila San Miguel
Finished
۰۵:۰۰
Sweden
Ligan
LF Basket Norrbotten Lulea
۸۵
۷۹
Koping Stars
Finished
۲۰:۳۴
Boras Basket
۱۱۰
۶۳
KFUM Fryshuset
Cancelled
۲۰:۳۴
Kfum Nassjo
۹۰
۷۷
KFUM Uppsala
Cancelled
۲۰:۳۴
KFUM Umea
۹۵
۸۵
Sodertalje Kings
Finished
۲۰:۳۴
Italy
A2 Super Cup
Pallacanestro Cantu
۶۰
۷۷
Vanoli Braga Cremona
Finished
۲۲:۳۰
Allianz Pazienza San Severo
۷۱
۶۹
Amici Pallacanestro Udinese
Finished
۲۰:۱۵
England
BBL
Surrey Scorchers
۸۱
۹۶
Cheshire Phoenix
Finished
۲۲:۰۰
Sheffield Sharks
۷۳
۸۶
London Lions
Finished
۲۲:۰۰
Bristol Flyers
۷۹
۷۸
Manchester Giants
Finished
۲۲:۰۰
Turkey
Federation Cup
Yalova Belediye
۸۳
۹۱
Fenerbahce Koleji
Finished
۱۸:۳۰
Samsunspor Basketball
۷۴
۶۴
Ormanspor
Finished
۱۳:۳۰
Best Balikesir
۹۳
۶۵
Bornova Belediye
Finished
۱۴:۰۰
Antalya Gunesi
۷۱
۹۱
Cagdas Bodrum Spor
Finished
۱۵:۴۵
TED Ankara Kolejliler
۵۶
۵۷
Sigortam.Net ITU
Finished
۱۶:۱۵
Final Genclik
۷۶
۶۷
Mamak Belediyesi Ankara DSI Era
Finished
۱۸:۰۰
Mersin BBGSK
۸۵
۷۰
Gemlik Basketbol
Finished
۲۰:۱۵
Kocaeli BB
۸۰
۸۵
Harem Spor
Finished
۲۰:۴۵
Poland
PLK
Start Lublin
۱۰۱
۹۷
Astoria Bydgoszcz
Finished
۱۹:۰۰
Philippines
MPBL
Imus City Bandera
۹۱
۷۴
Rizal Xentro Mall Golden Coolers
Finished
۱۴:۳۰
Marikina Shoemasters
۱۰۱
۶۰
Mindoro Tamaraws
Finished
۱۲:۳۰
Pampanga Lanterns
۷۴
۸۰
Nueva Ecija Rice Vanguards
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie B Super Cup
Legnano Basket
۶۶
۷۰
Pallacanestro Orzinuovi
Finished
۱۵:۳۰
Pall. Roseto 1946
۶۸
۶۵
PSA Sant Antimo
Finished
۱۷:۴۵
Russia
VTB United League Super Cup
BC Zenit Saint Petersburg
۷۳
۷۴
Lokomotiv Kuban
Finished
۱۷:۳۰
CSKA Moscow
۱۰۱
۷۶
Mega Bemax
Finished
۲۰:۳۰
France
Leaders Cup Pro B
Denain Voltaire
۷۲
۸۳
Lille Metropole Basket Clubs
Finished
۲۱:۳۰
Hermine Nantes Atlantique
۸۲
۷۳
UJAP Quimper
Cancelled
۲۱:۳۰
Champagne Basket Chalons-Reims
۸۰
۷۰
Elan Sportif Chalonnais
Finished
۲۱:۳۰
Angers BC
۸۴
۷۷
Orleans Loiret Basket
Finished
۲۱:۳۰
Saint-Chamond
۸۱
۶۹
JA Vichy-Clermont
Finished
۲۲:۰۰
Czech Republic
1. Liga, West
Sokol Prazsky
۹۵
۷۰
USK Prague B
Finished
۲۱:۰۰
BA Lynx Liberec
۵۲
۸۴
Slavoj Litomerice
Finished
۲۱:۰۰
Europe
AlpeAdria Cup Group D
Kk Rogaska
۹۷
۱۰۳
BC Timisoara
Finished
۲۰:۳۰
Republic of Kosovo
Superliga
Rahoveci
۸۰
۸۷
Trepca
Finished
۲۰:۳۰
Norway
BLNO
Baerum Basket
۶۴
۸۲
Gimle
Finished
۲۰:۳۰
Hungary
U20 Championship
David Kornel U20
۹۳
۷۴
Penzugyor SE U20
Finished
۱۸:۰۰
Bulgaria
U19 League
Lokomotiv Sofia U19
۵۶
۸۸
369 Plovdiv U19
Finished
۱۷:۳۰
Turkey
TKBL Women
Tourism X Bogazici Basketbol (W)
۵۳
۷۲
Urla Belediyesi (W)
Finished
۱۷:۳۰
World
Friendly Club Women's Matches
Fenerbahce (W)
۷۷
۵۲
Besiktas (W)
Finished
۱۶:۳۰
Slavia Banska Bystrica (W)
۴۲
۱۰۰
Basket Zabiny Brno (W)
Finished
۱۸:۰۰
CD Zamarat (W)
۴۴
۸۱
Perfumerias Avenida Salamanca (W)
Finished
۲۰:۳۰
Gorzow Wielkopolski (W)
۸۵
۵۶
Kara Trutnov (W)
Finished
۲۰:۳۰
Iraq
IBL
Ghaz Al Shamal
۱۱۱
۱۰۵
Al-Quwa Al-Jawiya
Finished
۱۶:۳۰
World
Arab Club Championship Women
Al Hilal (W)
۵۹
۷۲
Al Thawra (W)
Finished
۱۲:۳۰
Philippines
NCAA Philippines
UPHSD Altas
۷۹
۷۷
Mapua Cardinals
Finished
۱۰:۳۰
Brazil
Paulista Women
Basquete Catanduva (W)
۷۷
۶۷
Semelp Pindamonhangaba (W)
Finished
۰۲:۰۰
Brazil
FPB Paulista U20
Sao Jose U20
۶۹
۵۸
Sesi SP/Franca U20
Finished
۰۰:۳۰
XV de Piracicaba U20
۸۱
۷۴
FR Avare U20
Finished
۲۳:۳۰
Slovenia
Supercup
KK Cedevita Olimpija Ljubljana
۱۱۲
۸۵
KK Helios Domzale
Finished
۲۱:۴۵