0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Switzerland
NLA
SC Bern
۳
۲
Rapperswil-Jona Lakers
Finished
۲۱:۱۵
HC Fribourg-Gottero
۲
۵
EV Zug
Finished
۲۱:۱۵
HC Ajoie
۴
۵
HC Ambri-Piotta
Finished
۲۱:۱۵
Geneve Servette HC
۵
۲
HC Lugano
Finished
۲۱:۱۵
SC Langnau Tigers
۱
۶
EHC Biel
Finished
۲۱:۱۵
HC Davos
۷
۰
Kloten Flyers
Finished
۲۱:۱۵
Belarus
Extraliga
Metallurg Zhlobin
۸
۴
HK Mogilev
Finished
۱۹:۳۰
HK Brest
۱
۰
HK Vitebsk
Finished
۱۹:۳۰
Khimik-SKA Novopolotsk
۲
۳
HK Neman Grodno
Finished
۱۹:۳۰
Germany
DEL Bundesliga
Fischtown Pinguins Bremerhaven
۴
۳
Adler Mannheim
Finished
۲۱:۰۰
Thomas Sabo Ice Tigers
۴
۲
Kolner Haie
Finished
۲۱:۰۰
Eisbaren Berlin
۱
۲
EHC Wolfsburg Grizzly Adams
Finished
۲۱:۰۰
Schwenninger Wild Wings
۳
۲
Straubing Tigers
Finished
۲۱:۰۰
Lowen Frankfurt
۵
۲
Iserlohn Roosters
Finished
۲۱:۰۰
Austria
EHL
Vienna Capitals
۰
۴
Klagenfurt AC/EC KAC
Finished
۲۰:۴۵
Graz 99'ers
۱
۶
HC TWK Innsbruck
Finished
۲۰:۴۵
Fehervar AV19
۲
۳
HK Olimpija
Finished
۲۰:۴۵
HC Asiago
۳
۵
EC Red Bulls Salzburg
Finished
۲۱:۱۵
HC Bolzano South Tyrol
۲
۱
EHC Liwest Black Wings Linz
Finished
۲۱:۱۵
Denmark
Metal Ligaen
Esbjerg Energy
۲
۱
Odense Bulldogs
Finished
۲۰:۳۰
Herning Blue Fox
۶
۲
Herlev Eagles
Finished
۲۰:۳۰
Rungsted IK
۵
۲
Rodovre Mighty Bulls
Finished
۲۱:۳۰
AaB Aalborg Pirates
۴
۲
Frederikshavn White Hawks
Finished
۲۱:۳۰
Sweden
Allsvenskan
Djurgardens IF
۵
۳
VIK Vasteras
Finished
۱۹:۳۰
Vasterviks IK
۲
۱
Tingsryds AIF
Finished
۲۰:۳۰
Kristianstads IK
۴
۰
Almtuna IS
Finished
۲۰:۳۰
Mora IK
۳
۰
HC Vita Hasten
Finished
۲۰:۳۰
Ostersunds IK
۳
۲
Sodertalje SK
Finished
۲۰:۳۰
MODO
۵
۶
AIK IF
Finished
۲۲:۰۰
Russia
KHL
HC Neftekhimik Nizhnekamsk
۳
۵
Traktor Chelyabinsk
Finished
۱۹:۳۰
Torpedo Nizhny Novgorod
۴
۲
Avangard Omsk
Finished
۱۹:۳۰
HC Sochi
۰
۱
Spartak Moscow
Finished
۲۰:۰۰
Poland
Polish Hockey League
Aksam Unia Oswiecim
۵
۲
KS Cracovia Krakow
Finished
۱۹:۳۰
JKH GKS Jastrzebie
۳
۰
Gorniczy Klub Sportowy Tychy
Finished
۱۹:۳۰
Nesta Karawela Torun
۲
۵
HC GKS Katowice
Finished
۲۰:۰۰
Finland
SM Liiga
SaiPa Lappeenranta
۲
۱
HIFK Helsinki
Finished
۱۹:۰۰
KooKoo Kouvola
۲
۳
TPS Turku
Finished
۱۹:۰۰
Sport Vaasa
۲
۱
KalPa Kuopio
Finished
۱۹:۰۰
Lukko Rauma
۲
۱
Pelicans Lahti
Finished
۱۹:۰۰
Ilves Tampere
۳
۰
Tappara Tampere
Finished
۱۹:۰۰
Mikkelin Jukurit
۳
۰
Assat
Finished
۱۹:۰۰
Russia
Liga Pro (3x10 min)
Stalker
۳
۰
Krasnyye Krylia
Cancelled
۰۷:۳۰
Lyutyye Vepri
۳
۴
Zolotyye Drakony
Finished
۰۸:۳۰
Krasnyye Krylia
۶
۵
Lyutyye Vepri
Cancelled
۰۹:۳۰
Zolotyye Drakony
۵
۴
Stalker
Finished
۱۰:۳۰
Stalker
۱
۵
Lyutyye Vepri
Cancelled
۱۱:۳۰
Krasnyye Krylia
۳
۲
Zolotyye Drakony
Cancelled
۱۲:۳۰
Bystrye Rysi
۳
۵
Beshenyye Psy
Cancelled
۲۲:۳۰
Chernyye Grifony
۱
۳
Ognennyye Pantery
Finished
۲۳:۳۰
Slovakia
Extraliga
MHk 32 Liptovsky Mikulas
۴
۱
Dukla Trencin
Finished
۱۸:۳۰
HC 05 Banska Bystrica
۱
۵
Slovan Bratislava
Finished
۱۹:۰۰
Dukla Michalovce
۴
۳
Spisska Nova Ves
Finished
۱۹:۰۰
MHK Nitra
۳
۲
HC Kosice
Finished
۱۹:۳۰
HKM Zvolen
۲
۱
HK Nove Zamky
Finished
۱۹:۳۰
HC Presov
۲
۳
HK SKP Poprad
Finished
۱۹:۳۰
Czech Republic
Extraliga
HC Ocelari Trinec
۱
۲
HC Energie Karlovy Vary
Finished
۱۸:۳۰
BK Mlada Boleslav
۵
۱
HC Motor Ceske Budejovice
Finished
۱۹:۰۰
HC Verva Litvinov
۲
۳
Bili Tygri Liberec
Finished
۱۹:۰۰
HC Skoda Plzen
۱
۴
HC Dinamo Pardubice
Finished
۱۹:۰۰
HC Kometa Brno
۱
۳
Rytiri Kladno
Finished
۱۹:۳۰
HC Mountfield Hradec Kralove
۳
۲
HC Vitkovice Steel
Finished
۱۹:۳۰
Russia
VHL
Zauralye Kurgan
۱
۲
HK Dynamo Sankt Petersburg
Finished
۱۷:۰۰
Gornyak-UGMK Verkhnyaya Pyshma
۵
۳
SKA Neva
Finished
۱۷:۰۰
Buran Voronezh
۳
۴
Metallurg Novokuznetsk
Finished
۱۹:۳۰
HC Rostov
۳
۴
HC Omskie Krylya
Finished
۲۰:۰۰
Kazakhstan
Championship
Gornyak Rudnyi
۰
۲
Saryarka Karaganda
Finished
۱۶:۳۰
Arlan Kokshetau
۲
۳
Nomad Nur-Sultan
Finished
۱۶:۳۰
Russia
MHL
Sakhalinskie Akuly U20
۲
۳
Kapitan U20
Finished
۱۱:۳۰
Amurskie Tigry U20
۳
۱
MHK Atlant U20
Finished
۱۲:۳۰
Almaz Cherepovets U20
۲
۱
Dynamo St. Petersburg U20
Finished
۱۷:۳۰
MHC Spartak Moscow U20
۴
۱
Krasnaya Armiya U20
Finished
۱۸:۳۰
Loko Yaroslavl U20
۳
۱
SKA-1946 U20
Finished
۱۹:۰۰
Kazakhstan
Cup
Snezhnye Barsy Astana
۳
۲
Torpedo Ust-Kamenogorsk
Cancelled
۱۰:۳۰
Kulager
۳
۴
Irtysh Pavlodar
Finished
۱۶:۳۰
France
Ligue Magnus
Scorpions De Mulhouse
۲
۱
Dragons de Rouen
Finished
۲۱:۳۰
Chamonix HC
۳
۲
Briancon
Finished
۲۱:۳۰
Ducs d'Angers
۱
۲
Boxers de Bordeaux
Finished
۲۲:۰۰
Rapaces de Gap
۲
۱
Amiens Somme
Finished
۲۲:۰۰
Anglet Hormadi Elite
۵
۶
Nice
Finished
۲۲:۰۰
Cergy-Pontoise
۴
۵
Bruleurs de Loups Grenoble
Finished
۲۲:۰۰