0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
England
Premier League
Everton
۰
۰
Arsenal
inprogress
۱۶:۰۰
Qatar
Stars League
Al Sadd
-
-
Umm Salal
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۵
Al-Wakra
-
-
Al-Gharafa
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۵
Turkey
Super Lig
Sivasspor
۰
۰
Besiktas JK
inprogress
۱۶:۳۰
Ankaragucu
۰
۲
Fatih Karagumruk
Finished
۱۴:۰۰
United Arab Emirates
Pro League
Shabab Al Ahli Dubai
-
-
Dibba AL Fujairah
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Ajman
-
-
Al-Nasr
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Saudi Arabia
Profesional League
Al-Tai
۰
۰
Al-Ittihad
inprogress
۱۶:۳۰
Spain
La Liga
RCD Espanyol
۰
۰
Osasuna
inprogress
۱۶:۳۰
Italy
Serie A
Cremonese
-
-
Lecce
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Australia
A-League
Adelaide United FC
۲
۱
Brisbane Roar FC
Finished
۱۲:۱۵
Sydney FC
۳
۲
Central Coast Mariners
Finished
۰۹:۳۰
Melbourne City FC
۶
۱
Macarthur FC
Finished
۰۹:۳۰
Perth Glory
۲
۱
Newcastle United Jets
inprogress
۱۵:۰۰
England
Championship
Rotherham United FC
۰
۰
Sheffield United FC
inprogress
۱۶:۰۰
Norwich City FC
۰
۱
Burnley FC
inprogress
۱۶:۰۰
Azerbaijan
Premier League
Kapaz
۱
۱
FK Qarabag
Finished
۱۳:۳۰
Chile
Primera Division
Coquimbo Unido
۲
۱
Universidad Catolica
Finished
۰۱:۰۰
Curico Unido
۲
۱
Audax Italiano Santiago
Finished
۰۳:۳۰
Australia
A-League Women
Melbourne Victory (W)
۳
۱
Western Sydney Wanderers FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
Sydney FC (W)
۳
۰
Melbourne City FC (W)
Finished
۰۶:۵۰
Western United FC (W)
۱
۳
Perth Glory (W)
Finished
۰۷:۳۰
Venezuela
Primera Division
Caracas FC
۰
۰
Carabobo FC
Finished
۰۰:۳۰
Zamora FC
۲
۰
CD Hermanos Colmenares
Finished
۰۳:۰۰
Cyprus
1. Division
Karmiotissa Pano Polemidion
۰
۰
AEK Larnaca
inprogress
۱۶:۳۰
Olympiakos Nicosia FC
۰
۰
Enosis Neon Paralimni FC
inprogress
۱۶:۳۰
Argentina
Liga Profesional
Tigre
۲
۲
Rosario Central
Finished
۰۲:۳۰
Newell's Old Boys
۱
۰
Velez Sarsfield
Finished
۰۲:۳۰
Paraguay
Primera Division
Tacuary
۱
۲
Guairena FC
Finished
۰۰:۳۰
Guarani Asuncion
۲
۲
Sportivo Ameliano
Finished
۰۳:۰۰
Mexico
Liga MX Femenil
Toluca (W)
۰
۰
Chivas Guadalajara (W)
Finished
۰۲:۳۰
Atlas (W)
۱
۲
FC Juarez (W)
Finished
۰۴:۳۵
Mexico
LIGA MX
Necaxa
۱
۱
Club Tijuana Xoloitzcuintles
Finished
۰۴:۳۰
Mazatlan FC
۲
۳
FC Juarez
Finished
۰۶:۳۵
Brazil
Brasiliense
Brasiliense FC
۱
۲
SE Gama
Finished
۰۱:۳۰
Costa Rica
Primera Division
Deportivo Saprissa
۱
۱
LD Alajuelense
Finished
۰۵:۴۵
Santos de Guapiles
۲
۱
AD Municipal Grecia
Finished
۰۳:۰۰
Colombia
Primera A
Deportivo Pereira
۲
۱
Atletico Huila
Finished
۰۲:۳۰
Nicaragua
Primera Division
Diriangen FC
۰
۱
Deportivo Ocotal
Finished
۰۵:۳۰
South America
South American Championship U20
Brazil U20
۳
۰
Venezuela U20
Finished
۰۲:۰۰
Colombia U20
۳
۰
Paraguay U20
Finished
۰۴:۳۰
Germany
3.Liga
1.FC Dynamo Dresden
۱
۰
Hallescher FC
inprogress
۱۶:۳۰
SV Wehen Wiesbaden
۰
۰
Viktoria Koln 1904
inprogress
۱۶:۳۰
1. FC Saarbrucken
۰
۰
SV Elversberg
inprogress
۱۶:۳۰
FC Ingolstadt 04
۰
۰
BV Borussia 09 Dortmund II
inprogress
۱۶:۳۰
FSV Zwickau
۰
۰
SV Meppen
inprogress
۱۶:۳۰
VfL Osnabruck
۱
۰
FC Erzgebirge Aue
inprogress
۱۶:۳۰
Australia
New South Wales League One
Central Coast United
۱
۱
Mounties Wanderers
Finished
۰۹:۳۰
St. George Saints
۱
۲
Macarthur Rams
Finished
۱۱:۳۰
Dunbar Rovers FC
۰
۱
SD Raiders FC
Finished
۱۱:۳۰
Bankstown City Lions
۳
۳
Hills United Brumbies
Finished
۱۲:۰۰
Northern Tigers
۰
۱
Blacktown Spartans
Finished
۱۱:۳۰
Hakoah Sydney City East
۲
۰
Canterbury Bankstown FC
Finished
۱۲:۰۰
Inter Lions FC
۶
۱
Rydalmere Lions
Finished
۱۱:۳۰
Israel
National League U19
Beitar Tel Aviv Bat Yam U19
۰
۱
Ashdod Rafi Elbaz U19
Finished
۱۰:۳۰
Hapoel Umm al-Fahm U19
۳
۳
Hapoel Ironi Acre U19
Finished
۱۴:۰۰
Bnei Yehuda Tel Aviv U19
۳
۰
Sektzia Nes Tziona FC U19
Finished
۱۲:۳۰
Hapoel Herzliya U19
۳
۱
Maccabi Achi Nazareth U19
Finished
۱۲:۳۰
Hapoel Hod Hasharon U19
۱
۱
Maccabi Herzliya U19
Finished
۱۲:۲۰
FC Nesher U19
۱
۰
Maccabi Ironi Kiryat Ata U19
Finished
۱۲:۳۰
Gadna Tel Aviv U19
۲
۱
Maccabi Yaffo Kabilio U19
Finished
۱۲:۱۵
Hapoel Kfar Saba U19
۸
۱
Tzeirei Kafr Kanna U19
Finished
۱۲:۳۰
India
Indian Super League
Mumbai City FC
۱
۰
Hyderabad FC
inprogress
۱۵:۳۰
Northeast United FC
-
-
Jamshedpur FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Panama
Liga Prom
CD Arabe Unido Reserves
۱
۰
CD Centenario
Finished
۰۰:۳۰
Udelas FC
۱
۲
SD Atletico Nacional
Finished
۰۱:۳۰
Indonesia
Liga 1
Arema Malang
۰
۱
PSM Makassar
Finished
۱۲:۰۰
Persik Kediri
۱
۲
PSIS Semarang
Finished
۱۲:۳۰
Australia
NPL New South Wales
NWS Spirit FC
۲
۰
Northbridge Bulls FC Academy
Finished
۱۰:۰۰
St George City FA
۳
۴
Rockdale Ilinden FC
Finished
۱۱:۳۰
Uganda
Super League Women
Kawempe Muslim (W)
۱
۰
UCU Lady Cardinals (W)
Finished
۱۰:۳۰
Lady Doves FC (W)
۰
۱
Olila High School (W)
Finished
۱۰:۳۰
Costa Rica
U20 League
Guadalupe FC U20
۲
۲
AD San Carlos U20
Finished
۰۱:۳۰
Alajuelense U20
۲
۰
Municipal Perez Zeledon U20
Finished
۰۲:۳۰
South Africa
Premier League
Orlando Pirates FC
-
-
Mamelodi Sundowns FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Golden Arrows
-
-
Royal AM
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Chippa United
-
-
Stellenbosch FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
England
Super League Women
Leicester (W)
۰
۲
Manchester City (W)
inprogress
۱۵:۰۰
Aston Villa (W)
۱
۰
Brighton & Hove Albion (W)
inprogress
۱۶:۰۰
Turkey
U19 Elit Ligi
Besiktas JK U19
۳
۲
Umraniyespor U19
Finished
۱۲:۳۰
Fatih Karagumruk U19
۰
۸
Fenerbahce SK U19
Finished
۱۲:۳۰
Goztepe SK U19
۱
۰
Kayserispor U19
Finished
۱۲:۳۰
Alanyaspor U19
۰
۰
Gaziantep BB U19
Finished
۱۲:۳۰
Tuzlaspor U19
۲
۰
Afjet Afyonspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Pendikspor U19
۱
۰
Genclerbirligi U19
Finished
۱۲:۳۰
Trabzonspor U19
۲
۱
Altinordu SK U19
Finished
۱۲:۳۰
Erokspor U19
۱
۱
Keciorengucu U19
Finished
۱۲:۳۰
MKE Ankaragucu U19
۴
۰
Hatayspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Bursaspor U19
۱
۲
Kasimpasa U19
Finished
۱۲:۳۰
Eyupspor U19
۱
۰
Eskisehirspor U19
Finished
۱۳:۰۰
Istanbulspor U19
۱
۴
Galatasaray U19
Finished
۱۲:۳۰
Sivasspor U19
۲
۰
Torku Konyaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Giresunspor U19
۴
۳
Antalyaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Erzurum BB U19
۰
۲
Samsunspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Brazil
Campeonato Capixaba
Serra FC ES
۲
۱
Rio Branco ES
Finished
۰۲:۳۰
Hong Kong
Premier League
Wofoo Tai Po
۱
۲
Eastern Sports Club
Finished
۱۰:۳۰
Hong Kong U23 Football Team
۱
۳
Southern District Rsa
Finished
۱۳:۳۰
Australia
New South Wales U20 League
St George City FA U20
۰
۲
Rockdale Ilinden U20
Finished
۰۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 12
UD San Fernando
۱
۱
Las Palmas B
Finished
۰۰:۳۰
Panaderia Pulido
۲
۰
UD Ibarra
inprogress
۱۵:۳۰
UD Tamaraceite
-
-
CD Santa Ursula
inprogress
۱۶:۰۰
World
Friendly Club Matches
FC Flora Tallinn II
۲
۱
FC Tallinn
Finished
۱۱:۳۰
Rochedale Rovers
۱
۲
Gold Coast United
Finished
۱۲:۳۰
FC Red Bull Salzburg
۳
۴
Grazer AK 1902
Finished
۱۴:۰۰
Moreton Bay United
۲
۰
Brisbane City
Finished
۱۰:۳۰
KS Hutnik Krakow
۳
۰
Odra Wodzislaw
Finished
۱۳:۳۰
Shelbourne FC
۱
۰
Bray Wanderers AFC
Finished
۱۴:۳۰
FK Slovan Duslo Sala
۱
۱
FK Raca Bratislava
Finished
۱۲:۳۰
MKF Chrudim
۰
۳
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۳:۳۰
KFUM Oslo
۰
۳
Sandefjord
Finished
۱۳:۳۰
Gornik Polkowice
۴
۲
Sleza Wroclaw
Finished
۱۴:۳۰
FC Graffin Vlasim
۴
۲
SK Benesov
Finished
۱۳:۳۰
FC Vysocina Jihlava
۲
۱
Slavia Prague B
Finished
۱۳:۳۰
IMT Novi Belgrade
۵
۳
FK Rad Belgrade
Finished
۱۴:۳۰
Trinec
۷
۲
Frydek Mistek
Finished
۱۲:۳۰
FK Apos Blansko
۱
۴
TJ Start Brno
Finished
۱۳:۰۰
FC Dinamo Bucuresti
۵
۰
CS Blejoi Vispeti
Finished
۱۳:۳۰
ND Beltinci
۲
۱
NK Bistra
Finished
۱۳:۳۰
NK Dubrava Zagreb
۲
۰
NK Zagorec Krapina
Finished
۱۳:۳۰
Gwarek Tarnowskie Gory
۶
۳
MKS Kluczbork
Finished
۱۳:۳۰
OKS Odra Opole
۱
۱
Polonia Bytom
Finished
۱۴:۳۰
Metalurgistul Cugir
۱
۲
Viitorul Selimbar
Finished
۱۲:۳۰
Arka Gdynia
۲
۱
Radunia Stezyca
Finished
۱۳:۳۰
GAIS
۲
۱
Varbergs BoIS FC
Finished
۱۴:۳۰
Bryne FK
۲
۰
Sandnes Ulf
inprogress
۱۵:۳۰
Vyskov
۳
۱
Unicov
Finished
۱۳:۳۰
Viimsi JK
۱
۱
JK Tallinna Kalev
Finished
۱۳:۳۰
Hellerup IK
۱
۳
Vanlose
Finished
۱۴:۰۰
First Vienna Fernwärme FC 1894
۲
۰
SC Neusiedl am See 1919
Finished
۱۴:۳۰
FC Kuressaare
۱
۱
JK Nomme Kalju
inprogress
۱۵:۳۰
FC Vion Zlate Moravce
۳
۰
FC Petrzalka 1898
inprogress
۱۵:۳۰
B93 Kopenhagen
۱
۱
Hillerod
inprogress
۱۶:۰۰
SC Sparkasse Elin Weiz
۲
۱
TUS Heiligenkreuz
Finished
۱۲:۳۰
KKS 1925 Kalisz
۴
۰
Jarota Jarocin
Finished
۱۴:۳۰
Motorlet Praha
۳
۱
SK Cesky Brod
Finished
۱۲:۳۰
SK Sigma Olomouc 2
۱
۲
FC Slovan Rosice
Finished
۱۲:۳۰
Hradec Kralove B
۴
۳
SK Vysoke Myto
Finished
۱۲:۳۰
Podbrezova
۱
۳
Tatran Presov
Finished
۱۳:۰۰
GKS 71 Tychy
۱
۳
GKS Dospel Katowice
Finished
۱۳:۳۰
Kolding IF
۳
۱
Dalum
Finished
۱۳:۳۰
CSA Steaua Bucuresti
۱
۰
Metaloglobus Bucuresti
Finished
۱۳:۳۰
AC Dukla Praha
۱
۱
Slovan Velvary
Finished
۱۳:۳۰
ASU Politehnica Timisoara
۱
۲
SCM Zalau
Finished
۱۳:۳۰
Viitorul Simian
۰
۲
Viitorul Targu Jiu
Finished
۱۳:۳۰
NK Domzale
۳
۲
FC Rukh Lviv
Finished
۱۳:۳۰
Skive IF
۳
۱
Holstebro
Finished
۱۴:۰۰
SAK Klagenfurt
۲
۰
Asko Wolfnitz
Finished
۱۴:۱۵
Pogon Siedlce
۱
۱
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Finished
۱۴:۳۰
Bronshoj BK
۱
۱
FA 2000
Finished
۱۴:۳۰
Sandecja Nowy Sacz
۱
۳
Garbarnia
Finished
۱۴:۳۰
Jonkopings Sodra
۱
۰
Helsingborgs IF
inprogress
۱۵:۳۰
Vejle Boldklub
۰
۰
FK Borac Banjaluka
inprogress
۱۵:۳۰
Zaglebie Sosnowiec SSA
۰
۰
Tatran Liptovsky Mikulas
inprogress
۱۵:۳۰
PFC Cherno More Varna
۲
۱
Dobrudzha Dobrich
inprogress
۱۵:۳۰
FK Pardubice B
۱
۱
Zaglebie Lubin II
inprogress
۱۵:۳۰
Kjelsas Oslo
۱
۱
Ullensaker Kisa IL
inprogress
۱۵:۳۰
SV Frauental
۱
۲
SV Allerheiligen
inprogress
۱۵:۳۰
Borac Cacak
۰
۳
FK Sloboda Uzice
inprogress
۱۵:۳۰
FC CSKA 1948
۴
۰
PFC Spartak Pleven
Finished
۱۵:۳۰
BSK Bijelo Brdo
۳
۱
NK Granicar Zupanja
inprogress
۱۵:۳۰
IK Brage Borlange
۰
۱
Orebro SK
inprogress
۱۵:۳۰
TSV Steinbach
۳
۰
FC Hanau 93
inprogress
۱۵:۳۰
NK Dugo Selo
-
-
NK Hask Zagreb
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
FK Radnicki Beograd
۰
۰
Radomlje
inprogress
۱۶:۰۰
TSV Hartberg
۰
۱
FC Spartak Trnava
inprogress
۱۶:۳۰
NK Dugopolje
۰
۰
Vukovar 1991
inprogress
۱۶:۳۰
SV Waldhof 07 Mannheim
۰
۰
FK Pirmasens
inprogress
۱۶:۳۰
Kongsvinger IL
۰
۰
Fredrikstad FK
inprogress
۱۶:۳۰
Breidablik Kopavogur
۰
۰
UMF Selfoss
inprogress
۱۶:۳۰
Skeid Oslo
۰
۰
Moss
inprogress
۱۶:۳۰
KS Ruch Chorzow
۰
۰
GKS Jastrzebie
inprogress
۱۶:۳۰
JK Tulevik Viljandi
۱
۰
Pärnu JK
inprogress
۱۶:۳۰
IFK Varnamo
۱
۰
Trelleborgs FF
inprogress
۱۶:۳۰
ND Gorica
۰
۰
Aluminij
inprogress
۱۶:۳۰
Jerv
۱
۰
Flekkeroy IL
inprogress
۱۶:۳۰
Mjondalen IF
۱
۰
Grorud
inprogress
۱۶:۳۰
FSV Frankfurt
۰
۰
Viktoria Aschaffenburg
inprogress
۱۶:۳۰
MFK Skalica
-
-
SK Lisen
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Vasteras SK FK
-
-
IF Brommapojkarna
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
SC Kalsdorf
-
-
Usv Mettersdorf
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Osters IF Vaxjo
-
-
Skovde AIK
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Utsiktens BK
۰
۰
Orgryte IS
inprogress
۱۸:۳۰
Italy
Serie A Women
Como (W)
۰
۱
AS Roma (W)
inprogress
۱۵:۰۰
Sampdoria (W)
۱
۴
Fiorentina (W)
inprogress
۱۵:۰۰
Juventus FC (W)
-
-
AC Milan (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Germany
2. Bundesliga
TSV Eintracht Braunschweig
۰
۰
FC Heidenheim 1846
inprogress
۱۵:۳۰
FC Kaiserslautern
۱
۱
KSV Holstein Kiel
inprogress
۱۵:۳۰
SSV Jahn Regensburg
۱
۱
Arminia Bielefeld
inprogress
۱۵:۳۰
Argentina
Primera B Nacional
Deportivo Moron
۰
۱
Almagro
Finished
۰۳:۴۰
Estudiantes Rio Cuarto
۰
۱
San Martin Tucuman
Finished
۰۴:۰۰
Panama
LPF
San Francisco FC
۰
۰
Herrera FC
Finished
۰۴:۳۰
Algeria
U19 League
ES Setif U19
۲
۲
RC Kouba U19
Finished
۱۱:۳۰
JS Saoura U19
۳
۱
ASM Oran U19
Finished
۱۱:۳۰
CS Constantine U19
۱
۱
MO Constantine U19
Finished
۱۱:۳۰
USM El Harrach U19
۲
۱
ES Ben Aknoun U19
Finished
۱۱:۳۰
JSM Skikda U19
۳
۲
AS Ain M'lila U19
Finished
۱۱:۳۰
ASO Chlef U19
۲
۱
WA Boufarik U19
Finished
۱۱:۳۰
GC Mascara U19
۱
۲
JSM Tiaret U19
Finished
۱۱:۳۰
MC El Eulma U19
۱
۰
HB Chelghoum Laid U19
Finished
۱۱:۳۰
MC Oran U19
۱
۱
MC Saida U19
Finished
۱۱:۳۰
CA Batna U19
۳
۲
NRB Teleghma U19
Finished
۱۱:۳۰
JS Kabylie U19
۶
۰
MCB Oued Sly U19
Finished
۱۱:۳۰
Italy
Campionato Primavera 2
Reggina U19
۱
۰
Imolese U19
Finished
۱۳:۰۰
Pordenone U19
۲
۲
Como U19
Finished
۱۳:۳۰
Ternana U19
۲
۲
Cosenza Calcio U19
Finished
۱۳:۳۰
SS Monopoli 1966 U19
۰
۱
Lazio U19
Finished
۱۴:۰۰
Virtus Entella U19
۴
۳
Pescara U19
Finished
۱۴:۰۰
US Salernitana U19
۱
۱
Spezia U19
Finished
۱۳:۳۰
Ascoli U19
۱
۰
Benevento Calcio U19
inprogress
۱۶:۳۰
Genoa U19
۱
۰
Albinoleffe U19
inprogress
۱۶:۳۰
Brescia U19
-
-
Spal U19
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Slovakia
Cup
FC Dukla Banska Bystrica
۰
۰
SK Slovan Bratislava
Finished
۱۵:۳۰
Australia
New South Wales League Two
South Coast Flame FC
۰
۰
Western Rage FC
Finished
۱۱:۳۰
South Africa
Diski Challenge
Maritzburg United Reserves
۰
۲
Orlando Pirates Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Moroka Swallows Reserves
۳
۰
TS Galaxy FC (Reserves)
Finished
۱۲:۳۰
Amazulu Reserves
۱
۱
Royal AM Reserves
Finished
۱۳:۳۰
India
I-League
Sreenidi Deccan
۳
۰
Churchill Brothers
Finished
۱۲:۰۰
Turkey
1. Lig
Erzurum BB
۱
۲
Tuzlaspor
Finished
۱۴:۰۰
Bandirmaspor
۱
۴
Denizlispor
Finished
۱۴:۰۰
Boluspor
۰
۰
Pendikspor
inprogress
۱۶:۳۰
Poland
Ekstraklasa
Rakow Czestochowa
-
-
Piast Gliwice
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Antigua and Barbuda
Premier Division
Parham FC
۰
۲
Greenbay Hoppers FC
Finished
۰۲:۳۰
Costa Rica
Primera Division Women
Sporting FC (W)
۱
۱
Municipal Perez Zeledon (W)
Finished
۰۴:۳۰
Dimas Escazu (W)
۱
۴
Saprissa (W)
Finished
۰۳:۳۰
Thailand
Thai League 3
Siam FC
۱
۱
Bangkok FC
Finished
۱۲:۰۰
Royal Thai Air Force FC
۲
۳
Samut Sakhon City FC
Finished
۱۲:۰۰
Chamchuri United FC
۱
۰
North Bangkok University
Finished
۱۲:۰۰
Pattaya Dolphins
۱
۰
Banbueng FC
Finished
۱۴:۳۰
Ang Thong FC
۱
۱
Lopburi City FC
Finished
۱۳:۳۰
Thonburi United FC
۰
۰
Royal Thai Army FC
Finished
۱۲:۰۰
Sisaket United
۱
۰
Nakhonratchasima United FC
Finished
۱۳:۳۰
KohKwang FC
۰
۲
Warship United FC
Finished
۱۲:۰۰
Kanjanapat FC
۱
۳
Hua Hin City
Finished
۱۲:۰۰
Phattalung FC
۲
۰
Nara United FC
Finished
۱۴:۰۰
France
Ligue 2
AS St. Etienne
-
-
Annecy FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Spain
Primera Division Women
Alhama CF (W)
۰
۰
Levante Las Planas (W)
Finished
۱۴:۳۰
Athletic Bilbao (W)
۰
۱
UD Granadilla Tenerife (W)
Finished
۱۴:۳۰
Thailand
Thai League 1
Chiangrai United FC
۳
۲
Prachuap FC
Finished
۱۴:۳۰
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۰
۲
Buriram United FC
inprogress
۱۵:۰۰
Sukhothai FC
۱
۱
Muang Thong United
inprogress
۱۵:۳۰
Belgium
Super League Women
Standard Liege (W)
۰
۰
Anderlecht (W)
inprogress
۱۶:۰۰
Portugal
U23 League
Sporting Lisboa U23
۲
۱
Maritimo U23
Finished
۱۴:۳۰
Gil Vicente FC U23
۰
۰
SC Farense U23
Finished
۱۴:۳۰
Rio Ave U23
۰
۰
Portimonense U23
Finished
۱۴:۳۰
Portugal
Campeonato Nacional Women
CA Ouriense (W)
۰
۰
Braga (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Famalicao (W)
۱
۰
CS Maritimo Funchal (W)
Finished
۱۴:۳۰
Amora FC (W)
۰
۳
SF Damaiense (W)
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 5
Real Madrid U19
۶
۰
CF Rayo Majadahonda U19
inprogress
۱۵:۳۰
AD Alcorcon U19
۱
۱
Leganes U19
Finished
۱۴:۳۰
Cultural Leonesa U19
۰
۱
CD Colegios Diocesanos U19
inprogress
۱۶:۰۰
Thailand
Thai League 2
Chiangmai United FC
۰
۲
Samut Prakan City FC
inprogress
۱۵:۰۰
Trat FC
۲
۰
Suphanburi FC
Finished
۱۴:۳۰
Udon Thani FC
۰
۷
Krabi FC
Finished
۱۴:۰۰
Raj Pracha
۰
۲
Ayutthaya United FC
inprogress
۱۵:۳۰
Turkey
2. Lig - White Group
Duzcespor
۰
۲
Inegolspor
Finished
۱۴:۳۰
Afjet Afyonspor
۱
۱
Batman Petrolspor
Finished
۱۴:۳۰
Somaspor
۱
۱
Amedspor SK
Finished
۱۳:۳۰
Bursaspor
۰
۳
Corum Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Yeni Menemen Belediyespor Izmir
۳
۰
Bayburt Ozel Idarespor
Finished
۱۴:۳۰
Arnavutkoy
۲
۱
Ankaraspor
Finished
۱۴:۳۰
Isparta 32 Spor
۶
۱
Tarsus Idman Yurdu
Finished
۱۴:۳۰
Sanliurfaspor
۰
۰
Kasimpasa Erokspor
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Portugal
Liga Segunda
UD Oliveirense
۲
۲
Vilafranquense
Finished
۱۴:۳۰
Moreirense
-
-
Academico Viseu
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 7
CD Roda U19
۳
۲
Villarreal CF U19
Finished
۱۴:۰۰
Greece
U19 Super League
Ionikos U19
۱
۲
Aris Thessaloniki U19
Finished
۱۲:۱۵
Atromitos U19
۰
۱
AEK Athens U19
Finished
۱۴:۳۰
Panaitolikos U19
۱
۰
Asteras Tripolis U19
Finished
۱۳:۳۰
Panathinaikos U19
۰
۰
Lamia U19
inprogress
۱۶:۳۰
Brazil
Mineiro 1
Democrata Gov Valadares
۱
۱
Athletic Club MG
Finished
۰۳:۰۰
Germany
Bundesliga Women
SC Freiburg (W)
۰
۲
VfL Wolfsburg (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Finland
Liigacup, Group A
FC Inter Turku
۰
۰
IFK Mariehamn
inprogress
۱۵:۳۰
FC Honka Espoo
۰
۰
Kotkan Tyovaen Palloilijat
inprogress
۱۶:۳۰
France
Division 1 Women
Paris FC (W)
۰
۰
Dijon FC (W)
inprogress
۱۶:۱۵
Rodez AF (W)
۰
۱
Olympique Lyonnais (W)
inprogress
۱۶:۱۵
Soyaux Asj (W)
۰
۰
Fleury 91 FC (W)
inprogress
۱۶:۱۵
EA Guingamp (W)
۰
۰
Stade Reims (W)
inprogress
۱۶:۱۵
Kenya
Premier League
Gor Mahia
۱
۰
Nairobi City Stars
inprogress
۱۵:۳۰
Kakamega Homeboyz
۰
۱
Posta Rangers FC
inprogress
۱۵:۳۰
Tusker FC
۰
۱
Kariobangi Sharks
inprogress
۱۵:۳۰
Kenya Commercial Bank Nairobi
۲
۱
Mathare United
Finished
۱۳:۳۰
Wazito FC
۰
۱
Sofapaka
inprogress
۱۵:۳۰
FC Talanta
۰
۱
Bandari FC
inprogress
۱۵:۴۵
Turkey
2. Lig - Red Group
Zonguldak Komurspor
۱
۰
Kirklarelispor
Finished
۱۴:۳۰
Ankara Demirspor
۲
۰
1928 Bucaspor
Finished
۱۴:۳۰
Etimesgut Belediyespor
۱
۱
Balikesirspor
Finished
۱۴:۳۰
Iskenderun
۱
۰
1461 Trabzonspor
Finished
۱۴:۳۰
Kirsehir Belediye Spor
۱
۱
Serik Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Karacabey Belediyespor
۴
۲
Pazarspor
Finished
۱۴:۳۰
Kocaelispor
۲
۱
Sariyer GK
Finished
۱۴:۳۰
Kastamonuspor
۰
۱
Utas Usakspor
Finished
۱۴:۳۰
Diyarbekirspor Kulubu
۰
۰
Fethiyespor
Finished
۱۴:۳۰
Vanspor FK
۱
۰
Adiyaman FK
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Primera Nacional Women
Villarreal B (W)
۳
۲
UD Collerense (W)
Finished
۱۳:۴۵
Eibar B (W)
۰
۰
Real Sociedad B (W)
inprogress
۱۵:۱۵
Elche CF (W)
۱
۱
Granada B (W)
inprogress
۱۵:۳۰
UD Geneto Del Teide (W)
۰
۰
CD Pena La Amistad (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Italy
Campionato Primavera
Lecce U19
۱
۰
Hellas Verona U19
Finished
۱۳:۳۰
Inter Milan U19
۳
۰
Napoli U19
inprogress
۱۵:۳۰
Cagliari U19
۱
۱
Frosinone U19
inprogress
۱۵:۳۰
Empoli U19
-
-
Torino U19
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Sassuolo U19
-
-
AC Milan U19
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Germany
Bundesliga U19
Darmstadt 98 U19
۱
۲
FC Augsburg U19
Finished
۱۳:۳۰
VfB Stuttgart U19
۲
۲
TSG Hoffenheim U19
Finished
۱۴:۳۰
Eintracht Frankfurt U19
۰
۱
Karlsruher SC U19
inprogress
۱۵:۳۰
SV Meppen U19
۰
۰
FC St. Pauli U19
inprogress
۱۴:۳۰
Dynamo Dresden U19
۳
۰
Berliner AK 07 U19
inprogress
۱۵:۳۰
1 FC Union Berlin U19
۲
۰
Hansa Rostock U19
inprogress
۱۵:۳۰
1. FC Heidenheim U19
۰
۰
Bayern Munich U19
inprogress
۱۶:۳۰
World
Friendly Club Matches Women
Lillestrom LSK Kvinner (W)
۰
۰
Roa (W)
Finished
۱۲:۳۰
Stabaek IF (W)
۲
۱
Ovrevoll Hosle (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Bangladesh
Premier League
Sheikh Jamal
۱
۲
Abahani Limited
Finished
۱۲:۴۵
Bangladesh Police Club
۲
۰
Rahmatgonj MFS
Finished
۱۲:۴۵
Sheikh Russell KC
۱
۰
Azampur FC Uttara
Finished
۱۲:۴۵
Colombia
Primera B
Cucuta Deportivo
۱
۰
Orsomarso
Finished
۰۰:۳۰
Indonesia
Liga 3
Arsenio Arkan FC
۱
۲
PS Palembang
Finished
۱۰:۰۰
David FC
۱
۵
KMP Bumara FC
Finished
۱۲:۱۵
France
Championnat National U19 Group C
Esof Vendee La Roche S Yon U19
۱
۳
Stade Rennais U19
Finished
۱۴:۰۰
Le Mans U19
-
-
Stade Lavallois Mayenne FC U19
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Nantes U19
-
-
FC Brest U19
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 3
Sabadell U19
۰
۱
Barcelona U19
Finished
۱۴:۰۰
Cornella U19
۱
۲
Espanyol U19
Finished
۱۳:۰۰
Girona U19
۱
۰
CF Badalona U19
inprogress
۱۵:۳۰
Morocco
League Women
FAR Rabat (W)
۴
۰
AJN Larache (W)
Finished
۱۴:۳۰
Italy
Serie B
AC Perugia
۰
۰
Brescia
inprogress
۱۶:۳۰
Pisa
۰
۱
FC Sudtirol Bolzano
inprogress
۱۶:۳۰
SPAL 1907 Ferrara
۰
۰
Bari
inprogress
۱۶:۳۰
Benevento
۰
۱
SSC Venezia
inprogress
۱۶:۳۰
Cittadella
۰
۰
Ascoli
inprogress
۱۶:۳۰
Cosenza
۰
۰
Ternana
inprogress
۱۶:۳۰
Germany
Regionalliga West
Wuppertaler SV Borussia
۰
۰
FC Bocholt 1900
inprogress
۱۶:۳۰
SC Rot-Weiss Oberhausen
۱
۰
1. FC Koln II
inprogress
۱۶:۳۰
1. FC Kaan-Marienborn
۰
۰
SV Lippstadt 08
inprogress
۱۶:۳۰
Rot-Weiss Ahlen
۰
۰
SC Wiedenbruck
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
TSV Fortuna Dusseldorf II
۰
۰
Borussia Monchengladbach II
inprogress
۱۶:۳۰
FC Schalke 04 II
۱
۰
SV Rodinghausen
inprogress
۱۶:۳۰
1. FC Duren
۰
۰
SV Straelen
inprogress
۱۶:۳۰
Fortuna Koln
۰
۰
SG Wattenscheid 09
inprogress
۱۶:۳۰
Croatia
HNL
NK Lokomotiva Zagreb
-
-
NK Osijek
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Portugal
Liga 3, Group B
Moncarapachense
۱
۲
FC Alverca
Finished
۱۴:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie A
Halcones de Zapopan
۰
۳
Tritones Vallarta MFC
Finished
۰۰:۳۰
Leviatan FC
۱
۴
Escorpiones FC
Finished
۰۰:۳۰
CF Pachuca 2
۸
۰
Real De Arteaga
Finished
۰۱:۳۰
Romania
Liga I
AFC Hermannstadt
۰
۱
Campionii FC Arges
inprogress
۱۶:۰۰
Cyprus
First Division Women
Apollon Limassol FC (W)
۶
۰
Aris Limassol (W)
Finished
۱۲:۳۰
Italy
Campionato Primavera 3
Virtus Francavilla U19
۴
۱
Gubbio U19
inprogress
۱۵:۰۰
Argentina
Liga Profesional Reserve
Rosario Central Reserves
۱
۰
Tigre Reserves
inprogress
۱۵:۳۰
CA Talleres de Cordoba Reserves
۰
۱
Atletico Tucuman Reserves
inprogress
۱۵:۳۰
Racing Club de Avellaneda Reserves
۰
۰
Argentinos Juniors Reserves
inprogress
۱۵:۳۰
Oman
Professional League
Al Nahda
۰
۰
Oman FC
inprogress
۱۶:۴۵
Germany
Regionalliga North
KSV Holstein Kiel II
۰
۰
Schwarz-Weis Rehden
inprogress
۱۶:۳۰
Hamburger SV II
۰
۰
Eintracht Norderstedt
inprogress
۱۶:۳۰
Kickers Emden
۰
۰
SSV Jeddeloh
inprogress
۱۶:۳۰
France
Championnat National U19 Group A
Paris Saint-Germain U19
-
-
Le Havre AC U19
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Serbia
Super Liga
FK Radnicki Nis
۰
۰
Mladost Lucani
inprogress
۱۶:۳۰
FK Radnicki 1923 Kragujevac
۰
۱
FK Vozdovac
inprogress
۱۵:۳۰
Finland
Liigacup, Group B
KuPS Kuopio
۰
۰
AC Oulu
inprogress
۱۶:۳۰
FC Haka Valkeakoski
۰
۰
Ilves
inprogress
۱۶:۱۵
Seinäjoen Jalkapallokerho
۱
۱
VPS Vaasan Palloseura
inprogress
۱۶:۱۵
Finland
Ykkoscup
Mikkelin Palloilijat MP
۰
۲
HIFK
Finished
۱۳:۳۰
Uruguay
Primera Division
Racing Club de Montevideo
۰
۰
Boston River
inprogress
۱۶:۱۵
Spain
Segunda Division Women
Real Betis B (W)
۳
۰
La Solana (W)
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 13
UCAM Murcia CF B
۰
۲
Deportiva Minera
Finished
۱۴:۳۰
Vietnam
V-League
Hoang Anh Gia Lai
۰
۰
Hong Linh Ha Tinh
Finished
۱۳:۳۰
Hai Phong
۰
۱
Becamex Binh Duong FC
inprogress
۱۵:۴۵
Guatemala
Primera Division
Juventud Pinulteca FC
۲
۰
Deportivo Sanarate
Finished
۰۱:۰۰
Mexico
Liga de Expansion
CD Tapatio
۲
۲
Celaya
Finished
۰۲:۳۰
Cyprus
2. Division
Omonia FC Aradippou
۰
۰
Peyia 2014
inprogress
۱۶:۰۰
PAEEK
۰
۰
PO Xylotympou 2006
inprogress
۱۶:۰۰
AE Zakakiou
۰
۰
Achyronas Onisillos
inprogress
۱۶:۰۰
Germany
Oberliga NOFV Nord
SV Tasmania Berlin
۰
۰
SG Dynamo Schwerin
inprogress
۱۶:۰۰
Spvgg Blau-Weiss 1890 Berlin
۱
۰
FSV Union Furstenwalde
inprogress
۱۵:۳۰
Rostocker FC
۱
۱
FC Hansa Rostock II
inprogress
۱۶:۳۰
MSV Pampow
-
-
BSV Eintracht Mahlsdorf
inprogress
۱۶:۳۰
Egypt
Division 2
Kema Aswan
۱
۱
Al Madina Al Monawara SC
inprogress
۱۶:۳۰
Shoban Moslemen Qena
۰
۰
Fayoum FC
inprogress
۱۶:۳۰
FC Masr (ZED)
۰
۰
Al Nasr Cairo
inprogress
۱۶:۳۰
El Hammam
۰
۰
Alexandria Sporting Club
inprogress
۱۶:۳۰
Netherlands
Tweede Divisie
Katwijk
۰
۰
Quick Boys
inprogress
۱۶:۳۰
Kozakken Boys
-
-
Volendam Reserves
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC Lisse
-
-
SV Spakenburg
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
HHC Hardenberg
-
-
OFC Oostzaan
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
IJsselmeervogels
-
-
Excelsior Maassluis
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Rijnsburgse Boys
-
-
Amsterdam FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Italy
Serie C, Group B
ASD Torres
-
-
Lucchese Libertas
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
San Donato Tavarnelle
-
-
Vis Pesaro 1898
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Fiorenzuola
-
-
Olbia Calcio
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Carrarese
-
-
Aquila 1902 Montevarchi
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
ACD Virtus Entella
-
-
Unione Sportiva Fermana
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
France
Championnat National U19 Group B
AJ Auxerre U19
-
-
US Torcy U19
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Czech Republic
1. Liga
FK Jablonec nad Nisou 97
-
-
FC Zlin
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FK Teplice
-
-
FC Banik Ostrava
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC Slovacko
-
-
SK Sigma Olomouc
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Mexico
Liga TDP, Group 16
Correcaminos III
۰
۱
FC Santiago
Finished
۰۱:۳۰
Rwanda
National League
Sunrise FC
۰
۰
AP Rwandaise FC
inprogress
۱۶:۳۰
Rutsiro FC
۰
۰
Mukura Victory
inprogress
۱۶:۳۰
Malta
Premier League
Gudja United
۰
۰
Santa Lucia F.C.
inprogress
۱۶:۳۰
Floriana FC
۰
۰
Hamrun Spartans FC
inprogress
۱۶:۳۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 3
AE Lefkimmis
۰
۱
Tilikratis
inprogress
۱۶:۲۰
Germany
Oberliga Bremen
Brinkumer SV
۰
۰
Geestemunde
inprogress
۱۶:۳۰
TuSpo Surheide
۰
۰
Werder Bremen III
inprogress
۱۶:۳۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 5
FC Marko
۰
۰
Almyros
inprogress
۱۶:۳۰
AO Poros
۰
۰
Ethnikos Piraeus FC
inprogress
۱۶:۳۰
AO Agia Paraskevi
۰
۰
Fostiras FC
inprogress
۱۶:۳۰
Aris Petroupolis
۰
۰
AO Tympakiou
inprogress
۱۶:۳۰
Thyella Diastavroseos
۱
۰
AE Moschatou
inprogress
۱۶:۳۰
Malta
Challenge League
Mtarfa
۰
۰
Lija Athletic
inprogress
۱۶:۳۰
Vittoriosa Stars
۰
۰
Attard
inprogress
۱۶:۳۰
Palestine
West Bank League
Islami Qalqilya
۰
۱
Shabab Al Amaari
inprogress
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Westfalen
Sportfreunde Lotte
۰
۰
TUS Bovinghausen 04
inprogress
۱۶:۳۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 1
Posidonas Neas Michanionas
۰
۰
Kavala
inprogress
۱۶:۳۰
Orfeas Puma Xanthi
۰
۰
Doxa Dramas
inprogress
۱۶:۳۰
Megas Alexandros Orfaniou
۰
۰
Agrotikos Asteras
inprogress
۱۶:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 6
Union Viera CF U19
۰
۰
CD Maspalomas U19
inprogress
۱۶:۳۰
Israel
Ligat Ha'AL
Sektzia Nes Tziona
۰
۰
Hapoel Beer-Sheva
inprogress
۱۶:۳۰
Hong Kong
Premier League Women
Wofoo Tai Po (W)
۰
۱
Kitchee (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Burundi
Premier League
Bujumbura City
۰
۰
Tigre Noir CS
inprogress
۱۶:۳۰
United Arab Emirates
Division 1
Al Rams
۰
۰
Baynounah SC
inprogress
۱۶:۴۵
South Africa
1st Division
University of Pretoria Students
-
-
Uthongathi
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Hungary
NB I
Paksi FC
-
-
Kecskemeti TE
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
England
Southern League Premier Division Central
Tamworth FC
-
-
Mickleover Sports
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
England
League Two
Newport County FC
۰
۰
Swindon Town
inprogress
۱۶:۱۵
Cyprus
3. Division
ASIL FC Lysi
۱
۰
Ethnikos Assias
inprogress
۱۶:۰۰
Thoi Lakatamias
۰
۰
Chalkanoras Idaliou
inprogress
۱۶:۰۰
Germany
Oberliga NOFV South
SV Blau-Weiss Zorbau
۱
۱
FSV Budissa Bautzen
inprogress
۱۶:۰۰
SC Freital
۰
۰
VfB Auerbach
inprogress
۱۶:۰۰
VfB 1921 Krieschow
۳
۰
FSV Wacker Nordhausen
inprogress
۱۶:۰۰
FC An der Fahner Hohe
۰
۰
FC Oberlausitz Neugersdorf
inprogress
۱۶:۰۰
Ludwigsfelder FC
۱
۰
Bischofswerdaer FV
inprogress
۱۶:۰۰
SG Union Sandersdorf
۱
۲
VFC Plauen
inprogress
۱۶:۰۰
FC Grimma
۰
۲
FC Einheit Wernigerode
inprogress
۱۶:۰۰
Namibia
Premier League
Black Africa FC
۰
۰
Okahandja
inprogress
۱۵:۳۰
Peru
Liga 1
Cusco FC
۰
۳
Sport Huancayo
Finished
۰۰:۰۰
Kenya
League Women
Vihiga Queens FC (W)
۲
۳
Ulinzi Starlets (W)
Finished
۱۲:۳۰
Zambia
Super League
NAPSA Stars FC
۰
۱
Power Dynamos
Finished
۱۴:۳۰
Kansanshi Dynamos
۰
۰
Lumwana Radiants
inprogress
۱۶:۳۰
Chambishi FC
۰
۰
Nkana FC
inprogress
۱۶:۳۰
Nchanga Rangers FC
۱
۰
FC MUZA
inprogress
۱۶:۳۰
Kabwe Warriors
۰
۰
Nkwazi
inprogress
۱۶:۳۰
Zesco United
۱
۰
Green Eagles
inprogress
۱۶:۳۰
Green Buffaloes
۰
۰
Forest Rangers
inprogress
۱۶:۳۰
Buildcon FC
۰
۰
Red Arrows
inprogress
۱۶:۳۰
Turkey
3. Lig Grp. 1
Sile Yildizspor
۱
۰
Karsiyaka SK
Finished
۱۴:۳۰
Turkey
3. Lig Grp. 2
Orduspor 1967
۲
۰
Turgutluspor
Finished
۱۴:۳۰
Rwanda
League Women
Rambura (W)
۰
۰
Kamonyi FC (W)
inprogress
۱۵:۳۰
ES Mutunda (W)
۱
۰
Kayonza WFC (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Seychelles
Premier League
St Michel United
۰
۱
Saint Louis Suns United
inprogress
۱۵:۳۰
Lebanon
Premier League
Tadamon Sour
۲
۰
Al Safa
inprogress
۱۵:۴۵
Tripoli SC
۱
۱
Al Akhaa Al Ahli
inprogress
۱۵:۴۵
Al Ansar Beirut
۰
۰
Shabab AL Sahel
inprogress
۱۶:۳۰
Republic of Kosovo
Cup
KF Feronikeli
۱
۰
KF Trepca 89 Mitrovice
inprogress
۱۵:۳۰
KF Liria Prizren
۰
۰
KF Llapi Podujeve
inprogress
۱۵:۳۰
KF Flamurtari
۰
۱
KF Vushtrria
inprogress
۱۵:۳۰
KF Ballkani
۰
۰
A&N Prizren
inprogress
۱۵:۳۰
Kenya
Super League
Gusii FC
۰
۰
Coastal Heroes
inprogress
۱۵:۳۰
Darajani Gogo
۰
۰
Naivas FC
inprogress
۱۵:۳۰
Mully Children Family
۱
۰
Mwatate United
inprogress
۱۵:۳۰
Kisumu All Stars
۰
۰
Vihiga United
inprogress
۱۵:۳۰
Kajiado
۰
۰
Mombasa Elite
inprogress
۱۵:۳۰
Albania
First Division
KF Luz i Vogel 2008
۰
۱
KS Flamurtari Vlore
inprogress
۱۵:۳۰
Argentina
Primera A Women
Gimnasia Y Esgrima La Plata (W)
۰
۰
Social Atletico Television (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Huracan (W)
۱
۰
CA Independiente (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Germany
Regionalliga Northeast
SV Babelsberg 03
۰
۰
Hertha BSC Berlin II
inprogress
۱۵:۳۰
Berlin Ankaraspor 07
۰
۰
BFC Dynamo Berlin
inprogress
۱۵:۳۰
Cameroon
League Women
Eclair de Saa (W)
۰
۰
Eding Sport (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Ebolowa (W)
۱
۰
Caiman Filles Douala (W)
inprogress
۱۶:۰۰
Germany
Oberliga Hamburg
Curslack-Neuengamme
-
-
Hamburger SV III
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰